niedziela, 8 lutego 2009

!!! trzeba znalezc Jachu !!!

Janusz nie żyje
2 czerwca 2009 roku odbył się jego pogrzeb w Szczecinie.

dziękuję wszystkim aktywnym za wszelką pomoc w Jego próbach odnalezienia.

kiedyś wszyscy też odejdziemy. nie wiadomo co jest potem, czy istnieje czas czy jakiekolwiek miejsce po śmierci. w tym momencie wiem tylko, że Jachu napisał wiele słów, które pomogły mi głębiej zobaczyć wiele mechanizmów wg których postępuję. jego blog był miejscem, które odwiedzałam regularnie, z ciekawością. mimo że nigdy się nie spotkaliśmy osobiście, to zawdzięczam Mu wiele ważnych przemyśleń, które poskutkowały tym, że jestem lepszym człowiekiem.

do zobaczenia, Jachu-----------------------

30 stycznia zaginal Jachu, facet ktorego bloga czytam od paru lat i ktory zrobil dla mnie otoczke graficzna na ziemny.blog.pl.

ostatnio widziano go w Szczecinie w winiarni Bachus 30 stycznia 2009 roku. Jachu w dniu zaginięcia miał na sobie luźny sweter wełniany szaro-granatowy, spodnie koloru khaki z grubego sztruksu z kieszeniami po bokach, nieprzemakalną czarna kurtkę z kapturem typu „sztormiak”, beżowe skórzane półbuty, bardzo długi, popielaty wełniany szalik, Nokie 5310, czarny skórzany portfel oraz bardzo charakterystyczny stalowy zegarek z dużym zielonym wyświetlaczem.

pelniejsze dane na stronie Fundacji Itaka --> mozna tez pobrac plakat i go rozwiesic po miescie!

Janusz Tabisz
Aktualny wiek: lat 49
Data zaginięcia: 2009/01/30
Wiek w dniu zaginięcia: lat 49
Wzrost: 180 cm
Kolor oczu: piwne
Znaki szczególne: brak kawałka palca lewej ręki
Ostatnie miejsce pobytu: Szczecin (kolo Bachusa)
Województwo: zachodniopomorskie

na Jego blogu toczy sie rozmowa na temat zaginiecia, mozna podgladac szczegoly.

prosze, jesli ktokolwiek widzial Jachu, dajcie znac policji, fundacji Itaka, komukolwiek kto mu pomoze. facet jest niesamowity i teraz prawdopodobnie potrzebuje pomocy!!!Brak komentarzy: